Foireann Bainistíochta

Dr Pat Daly Chief Executive Limerick City and County Council (Pic Alan Place)

Dr. Pat Daly - Príomhfheidhmeannach
Email: chiefexecutive@limerick.ie

Sean Coughlan

Sean Coughlan - Leas-Phríomhfheidhmeannach agus Stiúrthóir Seirbhísí Tacaíochta
R-phost: sean.coughlan@limerick.ie

Vincent Murray

Vincent Murray - Stiúrthóir Forbartha Eacnamaíoch agus Fiontair
R-phost: vincent.murray@limerick.ie

Brian Kennedy

Brian Kennedy - Stiúrthóir Iompair agus Soghluaisteachta
Freagrach as Dúiche Bardais na Ceapaí Móire-Chill Mocheallóg
R-phost: brian.kennedy@limerick.ie

Gordon Daly

Gordon Daly - Stiúrthóir Pobail, Turasóireachta agus Cultúir
Freagrach as Dúiche Bardais an Chaisleáin Nua
R-phost: gordon.daly@limerick.ie

Caroline Curley

Caroline Curley - Stiúrthóir Tithíochta
Freagrach as Dúiche Bardais Áth Dara-Ráth Caola
R-phost: caroline.curley@limerick.ie

Nuala Gallagher

Nuala Gallagher - Stiúrthóir Pleanála, Comhshaoil agus Comhfhorbartha Áite
R-phost: nuala.gallagher@limerick.ie

Kieran Lehane

Kieran Lehane - Stiúrthóir Náisiúnta agus Réigiúnach SSC
Freagrach as Dúiche Uirbeach Luimnigh
R-phost: kieran.lehane@limerick.ie

Joe Delaney

Joe DelaneyStiúrthóir Athchóirithe
R-phost: joe.delaney@limerick.ie